Diğer Ekipmanlar İNCELEMELER OYUNCU EKİPMANLARI

Arozzi Arena – Oyuncular İçin Bilgisayar Masası

Arozzi Arena, IGN.com tarafından 'En İyi Oyun Bilgisayarı Masası' gibi piyasadaki en iyi oyun tarzı masalarından biri olarak derecelendirildi.

Arozzi Arena, bunu buraya dahil etmek üzerine tartışıyorduk, ancak sonuçta, “tüm bu şeyleri bir şeye koymalıyız, değil mi?” Diye düşündük. Oyuncular için masa seçimi oldukça zor bir işlem. Çünkü istesek de Türkiye’de kafamıza göre bir masa bulmak oldukça zor.

Çoğumuz evimizde olan imkanlarla idare ederken, bir çoğumuz da en yakın marangozda kendi masamızı yaptırmak için soluğu alırız. (Marangoz mu kaldı canım?)

Şayet piyasada bulunan masalar ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ve yeni bir masa tasarlamayı düşünüyorsanız, bu yazımız sizin için güzel fikirler verecektir.

Arozzi Arena Nasıl Bir Masadır?

Arena, IGN.com tarafından ‘En İyi Oyun Bilgisayarı Masası’ gibi piyasadaki en iyi oyun tarzı masalarından biri olarak derecelendirildi.

İsveçli tasarımcılar, oyununuzu ve bilgi işlem deneyiminizi kullanışlı özellikler, sağlam uzun ömürlü malzemeler ve basit estetikle optimize etmek için tasarladı.

Arozzi Arena Özellikleri

  • Tam yüzeyli mouse pad
  • Mouse pad suya dayanıklı ve makinede yıkanabilir
  • 160x82cm / 5’3 ”x2’8.25” geniş yüzey
  • 3 Kablo yönetimi ve monitör bağlantısı için kesimler
  • Kablo yönetim sepeti masanın altına sıkıca oturur
  • Uzun ömürlü denge için sağlam çelik bacaklar

Büyük Tam Yüzey Mousepad

Arena masasının tüm yüzeyi, sert bir MDF kartının üstünde değiştirilebilir bir mikrofiber fare altlığı ile kaplıdır. Mousepad, yerinde kalmasını sağlamak için kaymaz kauçuk tabana sahip kavisli 14 feet kare (1.31 metrekare) Arena masası özel olarak uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Yükseklik ayarlanabilir

Arena, yüksekliği 10 cm’ye (3,9 inç) kadar ayarlanabilir sağlam çelik ayaklarla tutulur. Bacakları düzleştirmek ve ekstra denge sağlamak için alyan anahtarını kullanın. Ayrıca, masanızın sallanmasını önlemek için bacakların altında 4 denge ayar düğmesi vardır, böylece kişisel ortamınıza uyum sağlayabilir.

Kablo yönetimi

Arena, kablo yönetimi için masa üstünün alt tarafına sıkıca tutulan bir örgü sepete yol açan yüzeyin üstünde 3 kesime sahiptir.

Suya dayanıklı ve kolay temizlik

Suya dayanıklı

Tam yüzey Mousepad de suya dayanıklıdır, temizliği kolay ve basit hale getirir. Daha kapsamlı bir temizlik yapmak istiyorsanız, makine yıkayıcıyı düşük sıcaklıkta atın ve daha sonra hava ile kurutun.

 

Tasarımcı tarafından yayınlanan montaj şeması, kendi tasarımınızı yaparken işinize yarayabilir.

 

İlginizi Çekebilir :

Microsoft Flight Simulator – SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: