HABERLER PC Oyun Haberleri Playstation Oyun Haberleri XBOX OYUN HABERLERİ

Call of Duty: Cold War İle İlgili Yeni Bilgiler

Call of Duty serisinin yeni oyununa ait ekran görüntüleri geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Şimdiyse oyunun hikaye ve çok oyunculu modlarına ait haritaların adları sızdırıldı.

Call of Duty Serisinin Yeni Oyunu ile İlgili Yeni Bilgiler

CodTracker tarafından sızdırılan bilgilere göre, Activision’un Xbox Store’da listelediği The Red Door isimli shooter oyunu bir sürü oyun severin ilgisini çekmişti. İndiren oyuncular, Treyarch’ın yeni Call of Duty oyunu ile ilgili sakladığı sır bilgilere ve oyunla ilgili bazı bilgilere ulaştı. Oyunun hikaye modunda bizleri 13 tane görevin beklediğini söyleyebiliriz. Aşağıdaki listede oyunun hikaye modundaki görevlerin isimlerini ve geçtiği yerleri görebilirsiniz:

Duga (Rusya)

Revolucion (Nikaragua)

Amerika (Rusya)

Stakeout (Almanya)

Armada (Vietnam)

Prisoner (Vietnam)

Hub (Almanya)

Hub 8 (Almanya)

Yamantau (Rusya)

K.G.B. (Rusya)

Siege (Rusya)

Takedown (Yan görev)

Tundra (Yan görev)

Çoklu oyuncu modundaki (Multiplayer) haritaların isimleri ise Cartel ,Black Sea, K.G.B. Miami,Satellite, Moscow, Tank, ve Tundra olarak adlandırılacağı belirtildi. Son olarak da Treyarch tarafından Call of Duty serisine eklenen en güzel ayrıntılardan biri olan Zombi modundaki harita isminin de Silver olduğu iddia ediliyor fakat konum olarak nerede savaşacağımız hakkında bir bilgi açıklanmadı.

Soğuk Savaş döneminde geçmesi beklenen oyun SSCB ve ABD arasındaki gerilimi tadarken, Vietnam savaşına da katılmış olacağız. Yayıncı Activision tarafından resmi bir duyuru olmasa da oyunun bu yıl Kasım ayı gibi PC, Xbox ve PlayStation platformlarına çıkması bekleniyor. Ancak dediğimiz gibi bir resmi açıklama olmadığı için kesin bir haber veremiyoruz. Beklentiler üzerine konuşuyoruz.

İlginizi Çekebilir

LG, İlk Nvidia G-Sync Destekli 4K Monitör Duyurdu

Surgoen Simulator 2 Çıkış Tarihi Yayımlandı

Kovid-19, Mobil Uygulama Ekonomisini Nasıl Etkiledi

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: