HABERLER OYUN DÜNYASI PC Oyun Haberleri

Call of Duty Warzone Bağlantı Hatası

Call of Duty Warzone bağlantı hatası oyuncuların en büyük sorunu olmuş durumda. Oyuncuların sesini duyan Activision, hata için çalışmalara başladı. Uzun bağlantı süresinin çözümü de gündemde.

Oyuna 28 Nisan’da gelen güncellemeden sonra oyun bağlantısı kurmada sorun yaşanıyor. Gelen 15 GB civarındaki güncelleme sonrasında hatalar baş göstermeye başlamıştı.

Call of Duty Warzone bağlantı hatası çözülecek

Son günlerin en çok oynanan oyunlarından biri de Call of Duty Warzone oldu. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyuna gelen güncelleme sonrasında büyük sorunlar yaşanmaya başladı. Oyuncular oyuna girmek istediğinde bağlantı kurulamadığına dair hata alıyor. Hata almasa bile oyun bağlantısının sağlanması uzun sürebiliyor.

Ayrıca oyun içinde mod seçtikten sonra oyuncuların toplanması ve harita yüklenmesi de zaman alıyor. Warzone bağlantı hatası hakkında bilgisi olduğunu belirten Activision, yaptığı açıklamada, “Karşılaşma için yapılan eşleşme sırasında bağlantı sorunları ve uzun bekleme süresi için Modern Warfare ve Warzone’da yaşanan sorun için düzeltmelere başladık.” dedi. Açıklama resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

call of duty warzone bağlantı hatası

Ayrıca oyun içi konuşmada da sorunların yaşandığı belirtildi. Bunlar için de çalışma içinde olunulduğu belirtildi. Bu soruna için de yapılan açıklamada geliştirici ekibin sorundan haberdar olduğu, gelecek güncelleme paketinin içinde yer alacağı belirtildi.

Salgın önlemleri kapsamında evde olunan bugünlerde, zaman geçirmek için en büyük tercih oyunlar olmuş durumda. Oyun, çıkış tarihinden sonra yüksek kullanım sayılarına erken ulaşmasıyla dikkat çekmişti. Ayrıca oyuna birçok yeni oyun modu da eklenmiş durumda. Oyunda sadece hayatta kalma “battle royale” modu yer almıyor. TDM, bayrak savaşı, kanlı para modu da oldukça ilgi görüyor.

 

kaynak : shiftdelete.net

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: