Crossout_steam-oynamasi-ucretsiz
HABERLER OYUN DÜNYASI PC Oyun Haberleri

Crossout – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

Steam oyun platformunda  yüzlerce oynaması ücretsiz oyun bulunuyor. Crossout bunlardan biri. Steam üzerinde bulunan oyunlar, platformun sosyal destekleri sayesinde  çok oyunculu oynanabiliyor. Tek bir hesap ile her oyunu oynayabileceğiniz Steam üzerinde ilerlemenizi güvenle depolayabiliyorsunuz. Ücretsiz online oyunlar için internet üzerindeki buluşma noktası olabilecek Steam platformunda elli binin üzerinde oyun bulunuyor.

Platform üzerindeki oyunları oynayabilmek için öncelikle bir Steam hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Steam internet sayfası üzerinden hesabınızı oluşturduktan sonra dilediğiniz gibi satın alım yapabilir ve oyunları yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz oyunları kütüphanenize eklemek için herhangi bir kredi kartı bilgisi vermenize gerek yok.

Oyunlar için verdiğimiz steam bağlantılarına güvenle tıklayabilir, steam platformu üzerinden oyunları inceleyebilirsiniz.

Son olarak, oyunlar için Sistem gereksinimlerini de, minumum ve önerilen olarak yazı içeriğimizde bulabileceksiniz.

Crossout

Crossout – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

OYUN HAKKINDA

Kıyamet sonrası MMO Aksiyon oyunu Crossout’un Açık Beta’sına katılın! Onlarca değiştirilebilir parçadan benzersiz savaş makinelerini yap ve patlayıcı PvP çevrimiçi savaşlarında düşmanlarını yok et!

Ana Özellikler:

Geniş bir yelpazede mevcut parçalar kullanarak oyuncular tarafından hazırlanmış benzersiz araçlar: Çevik arabalardan ağır izlenen arazi araçlarına veya antigrav sahalarındaki savaş platformlarına kadar.
Tam yaratıcılık özgürlüğü ve binlerce olası kombinasyon: Düzinelerce parça, çok çeşitli zırh ve silahların yanı sıra destek sistemlerini kullanarak her şekle sahip araç yaratın.
Gelişmiş hasar modeli: Bir düşman makinesinin herhangi bir parçasını imha edin, aracın performansını hemen etkileyecektir.
Devasa silah cephaneliği: Zincir testerelerden makineli tüfekler üzerinde elektrikli matkaplar, roketatarlar, uçan uçaklar ve gizli jeneratörlere kadar.
Kendi atölyeniz: Yeni, gelişmiş parçalar oluşturun ve bunları oyun içi pazarda açık artırmaya çıkarın.
Oyuncular arasında ticaret seçenekleri: Savaşta topladığınız her parça diğer oyunculara satılabilir.
Kendi savaş stratejinizi seçin: Önemli olan tek şey hayatta kalma ve zafer!

CROSSOUT – Kıyamet Yolu

2027’de ‘Crossout’ olarak bilinen gizemli bir viral salgın gezegeni süpürdü, ülkeler ve nüfuslar aynı anda Dünya’nın her yerinde endişe verici bir hızla düşmeye başladı. İlk birkaç gün içinde ölmeyenler halüsinasyonlar ve baş ağrılarından rahatsız oldular, birçok insan delirdi, diğerleri ve intihar etti. Hastalığın kaynağı tespit edilemedi, ancak bir zamanlar insanlığın canlı sosyal ve ekonomik işaretçileri olan şehirler yıkıldı ve terk edildi.

Hayatta kalanlar yavaş yavaş değişmeye başladı – on beş yıllık dönüşümden sonra değişiklikler görüldü. En belirgin metamorfoz etkilenenlerin gözünde meydana geldi – bazıları parlamaya başladı, diğerleri kara deliklere benziyordu. Doğal olmayan görünümlerini gizlemek ve mutasyonu gizlemek için insanlar yastıklı kıyafetler ve güneş gözlüğü takmaya başladı.

‘Crossout’tan sonra yirmi yıl geçti. İnsanlar hala felaketten önceki hayatlarını hatırlıyorlar. Her zaman olduğu gibi, eski dünyayı kurtarmaya çalışan gruplar var, diğerleri ise kaos ve yıkımın tadını çıkarıyor. Ama artık insan olmayanlar var. Yüzlerini maskelerin arkasına saklıyorlar ve nedenleri bilinmiyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNUMUM:

 • İşletim Sistemi: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10
 • İşlemci: 4-core processor
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 11 compatible Intel HD Graphics 500 Series / AMD Radeon HD 7000 Series / NVIDIA GeForce 500 Series
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5 or AMD Ryzen
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu NVIDIA GeForce 960 veya üstü, AMD R9 280 veya üstü
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • Targem Games’i geliştirdi ve Gaijin Entertainment tarafından yayınlandı. Tüm hakları Saklıdır.
Crossout
Price: 0

 

İlginizi Çekebilir :

—EPIC GAMES -HAFTALIK ÜCRETSİZ OYUNLAR

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: