CS GO HABERLER PC Oyun Haberleri POPÜLER OYUNLAR

CS:GO Yeni Operasyon! CS:GO Yeniden mi Doğuyor ?

Oyun aleminin vazgeçilmez oyunu olan Counter Strike: Global Offensive’in (CS:GO) yapımcısı Valve, bildiğimiz üzere sürekli olmasa da yenilikler getirmekte. Bu yeniliklerden biri de operasyonlar. Bildiğiniz üzere 18 Kasım 2019 tarihinde Parçalanmış Ağ Operasyonu CS:GO’ya eklenmişti. Oyuncuları mutlu eden ve anlık oyuncu sayısında büyük bir artış sağlayan bu operasyonun üzerinden neredeyse 1 yıl geçmişken şimdi ise yeni bir operasyonun oyuna eklenmesi bekleniyor.

Elde edilen bilgilere göre Valve, 2020 yılı içerisinde yeni bir operasyonu CS:GO oyununa eklemeyi planlıyor.

Riot Games’in VALORANT oyununu çıkardıktan sonra birkaç oyuncusunu kaybeden CS:GO, gelen operasyonla beraber oyuncularını tekrar kazanabilir. Yeniliklerini gizleyen Valve, 2020 yılı içinde operasyonun geleceğini planlıyor. Operasyonun adı kesin bilinmese de ilham alındığı yer Avrupa kıtası olduğu düşünülüyor. Yani operasyonun ismi Avrupa kıtası ile bağıntılı olabilir.

CS:GO Oyununa Gelmesi Planlanan Source 2, Yeni Operasyonla Beraber Gelecek Mi ?

Valve, Source 2 oyun motorunu oyuna eklemek için nereden baksan 1 yıldır çalışmakta. VALORANT’ın çıkışının ardından piyasaya geleceği zannedilen Source 2 oyun motoru güncellemesi ani bir kararla ertelenmişti. Valve, Source 2 oyun motorunu yeni gelecek operasyonun sona ermesiyle getirmeyi planlıyor. Bu bilgiler hakkında bir kesinlik olmasa da doğruluk payı bulunmakta.

Oyunu indirmek için buraya tıklayarak operasyonu oynayarak inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

CS:GO – Hızlı Rank Atlama Rehberi

Forza Horizon 5 Ne Zaman Çıkıyor ?

Razer Marka’dan Xbox Gamepad: Phantom Wolverine V2

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: