Cuisine Royale
HABERLER OYUN DÜNYASI PC Oyun Haberleri

Cuisine Royale – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

Steam oyun platformunda  yüzlerce oynaması ücretsiz bulunuyor. Cuisine Royale  bunlardan biri.

Steam oyun platformunda  yüzlerce oynaması ücretsiz bulunuyor. Cuisine Royale  bunlardan biri. Steam üzerinde bulunan oyunlar, platformun sosyal destekleri sayesinde  çok oyunculu oynanabiliyor. Tek bir hesap ile her oyunu oynayabileceğiniz Steam üzerinde ilerlemenizi güvenle depolayabiliyorsunuz. Ücretsiz online oyunlar için internet üzerindeki buluşma noktası olabilecek Steam platformunda elli binin üzerinde oyun bulunuyor.

Platform üzerindeki oyunları oynayabilmek için öncelikle bir Steam hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Steam internet sayfası üzerinden hesabınızı oluşturduktan sonra dilediğiniz gibi satın alım yapabilir ve oyunları yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz oyunları kütüphanenize eklemek için herhangi bir kredi kartı bilgisi vermenize gerek yok.

Oyunlar için verdiğimiz steam bağlantılarına güvenle tıklayabilir, steam platformu üzerinden oyunları inceleyebilirsiniz.

Son olarak, oyunlar için Sistem gereksinimlerini de, minumum ve önerilen olarak yazı içeriğimizde bulabileceksiniz.

Cuisine Royale

cuisine royale

Ücretsiz battle-royale oyunları arasında yer alan Cuisine Royale, gerçekçi bir oynanış yapısına sahip. Online olarak oynanan oyun PUBG’ye karşı ücretsiz ve daha az sistem gereksinimine sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Cuisine Royale
Price: 0

Oyun İçeriği Hakkında

Cuisine Royale , gerçekçi silahlar, mistik tuzaklar ve şeytani ritüelleri olan acımasız bir çok oyunculu son insan ayakta nişancı oyunudur. Ve, ücretsiz!

Özellikleri:

Büyük ve yoğun PvP savaşları: Düzinelerce oyuncu, sadece temel kıyafetlerinden başlayarak ve sürekli olarak küçülen bir savaş alanının merkezine kadar tüm duvarlarıyla bastırılarak, güzel hazırlanmış ve pitoresk konumun farklı bölümlerinden çıkıyor. ölümcül Karanlık Bölge.
Sürekli artan sayıda gerçekçi modellere sahip silah ve savaş zırhı. Hepsine hakim olmaya çalışın – balistik fiziğinden ödün vermiyoruz.

Tüm savaş becerilerinizi ve özelliklerinizi kullanarak kazanın: acele edin ya da gizli olun, uzaktan vurun ya da boş atış yapın, cıvata hareketinden hassas atışlar yapın ya da hızlı ve ağır makineli tüfek tutun. Backstab, hack, melee soğuk çelik ve künt silah cephanesi ile şut veya bu gevşekleri el bombaları ve roketler ile parçalara üfleyin. Gökyüzünden mermi püskürterek jetpack ile uçun veya kendi yörüngesel tedarik havayolunu isteyin – ve içeriği üzerinde savaşmaya başlayın.

Ayrıca şeytani güçleri kullanmaya hoş geldiniz! Mistik mühürler çizin veya müttefikleri iyileştirmek, düşmanları yavaşlatmak, çok sayıda tuzak kurmak, zombileri çağırmak veya hatta kendinizi veya düşmanınızı cehennemden bir yere ışınlamak için eski ritüeller yapın. Ama önce – ödemek için yeterli günahkar ruhunu toplayın – düşmanlarınızı öldürmek için elde ettiğiniz bir kaynak.
İyi kask veya kurşun geçirmez yelek bulamadınız mı? Farklı beklenmeyen öğeler geçici bir yedek olarak gelebilir. Yararlı yağma için haritayı keşfetmeniz yeterli – birçok seçenek var!

Kalabalıktan sıyrılın ve yeteneklerinizi ve savaş seçeneklerinizi biraz artırın! Yeni mühürler, ritüeller, süitler, maskeler, jestler, mezar taşları, kamera minyonları, fonksiyonel iç çamaşırları ve diğer kullanışlı ve kozmetik ürünleri üretin ve öğrenin. Ayrıca savaş başına ödülleri artıran ve ek eşya tariflerinin kilidini açan isteğe bağlı Öykü Kitabı da satın alabilirsiniz.

Adil oyun TPV: birinci veya üçüncü kişi görünümünde oynayabilirsiniz. İkincisinin avantajını azaltmak için, her oyuncunun bir köşeden bakmakta olan bir oyuncunun konumunu ortaya çıkarabilecek bir kamera ile bir minyonu vardır. Eğer bir kelebek veya drone görürseniz – izlendiğinizi bilmelisiniz.

Cuisine Royale İçin Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit /8 64bit /10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 560 or better, AMD Radeon 77XX or better
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Please note, that for Nvidia GPUs second digit matters a lot, so 640 or 730 are much slower than 560!

ÖNERİLEN:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit /8 64bit /10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i7
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 1060 or better, AMD Radeon RX480 or better
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

 

İginizi Çekebilir :

—Microsoft Flight Simulator – Sistem Gereksinimleri

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: