HABERLER PC Oyun Haberleri Playstation Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 yeni bilgi ve sızıntılar

Cyberpunk 2077 hakkında yeni sızıntılar ve bilgiler yer alıyor. Oyunun çıkışına kısmen 10 gün kaldı ve birçok oyuncu heyecanlı bir şekilde beklemeye devam ediyorlar. Ne olursa olsun herkesin içinde ertelenme korkusu bulunuyor. CD Projekt Red bu sefer kesinlikle ertelenmeyecek açıklamasında bulunmuştu. Elimizden şirket sözüne inanmaktan başka bir şey gelmiyor. Bu sefer ertelenmeyeceğini umuyoruz.

Cyberpunk 2077 Çıkış saatleri

Sosyal medyada bir kullanıcının paylaştığı bir görselde oyunun çıkış saatleri yer alıyordu. Oyunun Londra saatiyle gece 12’de çıkış yapacağını görüyoruz. Yani Cyberpunk 2077, ülkemizde 10 Aralık gecesi saat 3’te çıkışını yapacak. Bu saatler oyunu eğer Steam veya GoG üzerinden satın aldıysanız geçerli olacaktır. Diğer platformlar için çıkış saati ile ilgili bilgi şu an bulunmamakta.

Oyunun kapladığı alan ve ön yükleme tarihi

Yine sosyal medyada bir kullanıcı oyunun kapladığı alan ile ilgili bir görsel paylaşmıştı. Bu görselde oyunun Playstation 4‘te kapladığı depolama alanı ile ilgili bilgileri görebiliyoruz.

Oyunun PS4 indirme boyutu 72 GB iken depolama biriminde kapladığı alan 71,7 GB olarak karşımıza geliyor. Bu boyut ilk gün yaması hariç boyuttur. Bunlardan ziyade oyunun ön yükleme tarihini de bizlerle paylaşıyor. Oyun 8 Aralık tarihinde ön yüklemeye açılacak, şimdilik ön yükleme tarihlerinin tüm platformlar için geçerli olacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Yeni MacBook’lar Force Touch Özelliğiyle mi Geliyor

Stadia’da çalışan Cyberpunk 2077 Videosu Karşımızda!

Razer Marka’dan Xbox Gamepad: Phantom Wolverine V2

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: