HABERLER PC Oyun Haberleri

Diablo 2 Yeniden Karşımızda – 4K Grafikler

Bazı zamanlar herkesi etkisi altında bırakan rol yapma oyunu olan Diablo 2 grafikleri yenilenerek tekrar karşımıza geliyor. Oyun, yeni grafikleri ile sevenlerini etkilemeyi başardı. Oyun geliştiricisi yapay zeka kullanarak grafik çözünürlüğünü 4K yaparak oyuna evrim geçirttirdi. Grafikleri 4K olarak yeniden tasarlarken oyun geliştiricisi yapay zekadan yararlanmış. Düşük çözünürlükte oluşturulan dokuları yüksek çözünürlüğe ayarlerken yapay zeka’yı kullanmak çok zekice. Oyunun çıkışından yaklaşık 20 yıl sonra böyle bir görüntüyle karşılaşmak mükemmel bir şey olmalı.

Diablo 2 yeni grafikleriyle yeniden hayat buldu.

Bir geliştiricinin çalışmaları sonucunda oluşan yeni grafiklerin oynanış videosu yayımlandı. Bu gelişme çalışmasını oyunun yapımcısı olan Blizzard’ın üretmediğini belirtmek gerekiyor. Yayımlanan video tüm detaylarıyla birlikte yeni grafikleriyle oyunu anlatmakta. Ayrıca video 16 dakika olup tüm detayları sunmakta.

4K ve 60FPS olarak gündeme getirilen Diablo 2 oynanış videosu gelişmeleri bizlere en iyi şekilde gösteriyor. Yapılan bu değişiklikler resmî değil ancak iyi haber; oyunun resmî  REMASTERED sürümü üzerinde hâlâ çalışmalar devam ediyor. Zaten bu grafikleri görmek bize yeteri kadar heyecan sağlıyor.

Ses kalitesi ve bakış modunda yenilikler

Oyundaki sesler 7.1 özelliğine uyumlu hale getirilmiş. 2D grafiklerden oluşan oyunda 3D olarak bazı yenilikler eklendi. Mod şuan herkese açık durumda değil. Dolayısıyla herkes kullanamaz.

İlginizi Çekebilir

Xbox Kullanıcıları İçin Sevindirici Haber

Microsoft, Artık Xbox One ve Xbox One S Üretmiyor

Konami, Seneye Çıkan PES İçin Yeni Oyun Motoru Kullanacak

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: