EPIC-GAMES ÜCRETSİZ OYUNLAR
HABERLER OYUN DÜNYASI

EPIC GAMES -HAFTALIK ÜCRETSİZ OYUNLAR

Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun sunuyor. 

7 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlar listesini sizler için paylaşıyoruz.

EPIC GAMES – Amnesia: The Dark Descent :

Amnesia The Dark Descent

birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Sürükleyici, keşif yapabildiğin ve bir kâbusu yaşadığın bir oyun. Korkudan iliklerinize kadar titreyeceğiniz bir deneyim.

Amnesia: The Dark Descent seni terk edilmiş bir kalede uyanan ve geçmişe dair hiçbir şey hatırlamayan Daniel’ın yerine koyuyor. Uğursuz yolları keşfederken Daniel’in tatsız anılarına da yolculuk etmelisin. Korku sadece dışarda değil, aynı zamanda içerde de. İnsan zihninin karanlık köşelerinde rahatsız edici bir yolculuk seni bekliyor.
Sürüklenen bir ayak sesi mi? Yoksa zihnin sana bir oyun mu oynuyor?

 

Crashlands :

Crashlands

TIME Dergisi 2016’nın En İyi 10 Oyunu – Sululuğun dibine vurduğun hikâye tabanlı ve Aksiyon RYO oyunu Crashlands’de aletler tasarla, savaş ve görevleri tamamla!

“Genellikle bir oyunun ne hakkında olduğunu ve oyunda neler yapılabildiğini anlatmakta güçlük çekmem ancak  ‘de yok yok. Komik, aletler tasarlayabildiğiniz, düşüp kalkıp savaşacağınız, bir şeyler inşa edebileceğiniz ve maceraya atılabileceğiniz tarzda bir oyun… Sanırım havalı bir oyun geliştirmeye başladılar ve kendilerini bundan alamadılar. ” – Tycho, Penny Arcade
Burnundan soluyan Hewgodooko adındaki belalı bir uzaylı tarafından son teslimatını gerçekleştirmekten alıkonulup yabancı bir gezegende kapana kısılan galaktik tır şoförü Flux Dabes karakterini kontrol et.
Paketleri almak için uğraştıkça kendini dünyaya hâkimiyet kurmak isteyenlerin hain planlarının içinde bulacaksın. Bunları aşmak için tüm kurnazlıklarına ve elbette kalça kaslarına ihtiyacın olacak.
Barışçıl yerel halktan tarifler öğren, yeni arkadaşlar edin, kadim sırları ve ölümcül bölüm sonu düşmanlarını keşfet, yaratıkları evcilleştir ve Woanope gezegeninde hayatta kalmayı öğrenirken kendine evinden uzakta bir ev kur.

Kendi Kendini Düzenleyen Sınırsız Envanter
Crashlands’de kendi kendini düzenleyen, ihtiyacın olan aletlere o anda erişmeni sağlayan sınırsız bir envantere sahipsin. Böylece maceraya, görevlere ve bir şeyler inşa etmeye daha iyi odaklanabilirsin. Asla çantanı kurcalayıp, envanter alanı açmak için karargâhına dönmek zorunda kalmayacaksın!

 

Steam ‘de Oynaması ücretsiz oyunlara da göz atabilirsiniz.

Heroes & Generals – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

PlanetSide 2 – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

Cuisine Royale – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

Black Squad – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

 

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: