HABERLER İNDİRİM HABERLERİ PC Oyun Haberleri

Epic Games, 24 TL’lik Oyunu Bedava Yaptı

Neredeyse her hafta bir oyunu bedava yapan Epic Games yine durmadı, Steam platformu üzerinden 24 TL fiyatına satılan 2D platform türündeki tatlış oyunu bedava hale getirdi.

Peki Hangi Oyun?

Öncelikle oyunun adı ”Cave Story+” kendisi 2D platform oyunu kategorisine giriyor. Cave Story kendisi popüler bir Indie oyunuydu hatta bu türdeki oyunlar arasında en popülerlerdendi. Yıllar sonra bu oyun yenilendi ve daha iyi özelliklerle beraber birçok değişime uğradı ve adı da ”Cave Story+” olarak değiştirildi. Bu tarz oyunlardan neredeyse yüzlerce olmasına rağmen kendini belli edebilen bir oyun bu. Steam platformu üzerinden incelemelerinde çok olumlu olan bu oyun hikayesi ve oynanışı bakımından öne çıkabilen bir oyundur. 

Cave Story+ bedava oldu
Cave Story+ bedava oldu

Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Epic Games’te 03.12.2020 tarihinde ücretsiz olan bu oyun 10.12.2020 tarihinde saat 19.00’dan sonra tekrardan ücretli haline geri dönecek

Peki Minimum ve Önerilen Sistem Özellikleri Neler?

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows XP

İşletim Sistemi

Windows 7

İşlemci

Intel Core Solo

İşlemci

Intel Core Duo 2.0 Ghz ve üstü

Bellek

128 MB RAM

Bellek

512 MB RAM

Depolama

200 MB

Depolama

200 MB

Ekran Kartı

64 MB RAM

Ekran Kartı

256 MB RAM (bağımsız)

Desteklenen Diller:
  • İngilizce

Peki Nasıl Bu Oyunu Ücretsiz Alabilirim?

Epic Games sitesine https://www.epicgames.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Öncelikle bir Epic Games hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hesabınızla giriş yapın ve oyunun sayfasına gidin ”Yükle” tuşuna basıp ilerleyin ve ardından Sipariş Ver’e tıklayın ve sonrasında oyun kütüphanenize eklenmiş olacaktır istediğiniz zaman rahatlıkla yükleyip istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Ayrıca bu haberler ilginizi çekebilir

2020 Yılının En İyi Android Oyunları

Xbox Series S ve X’de PS 2 Oyunları Başlatıldı

Microsoft Flight Simulator VR Desteği Alacak

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: