HABERLER XBOX OYUN HABERLERİ

Forza Horizon 5 Ne Zaman Çıkıyor ?

Forza Horizon 5, Xbox Series X‘in çıkış oyunu olarak konuşuluyordu. Ayrıca oyun hakkında bugüne kadar elimizde herhangi bir bilgi yoktu. Xbox‘ın elindeki en güçlü kozlardan birisi olan Forza Motorsport ve Forza Horizon serileri olduğunu biliyoruz. Bu oyunlar Xbox konsolları ve Windows PC’ler için özel oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Forza Horizon 5 Ne Zaman Çıkacak ?

Xbox Series X’in çıkış oyunları arasında bir Forza oyunu ne yazık ki yer almadı. Fakat Series X için hali hazırda yeni Forza Motorsport üzerinde çalışılıyor. GameBeat muhabiri Jeff Grubb, bir sonraki Forza Motorsport oyunundan önce yeni bir Forza Horizon oyunu oynayacağımızı düşündüğünü belirtti. Jeff Grubb, geçtiğimiz günlerde Xbox Empire podcast‘inde “Forza Motorsport‘tan bir teaser gördük, yine de bir sonraki Forza Horizon oyununu alabileceğimizi düşünüyorum ve bunu da önümüzdeki yıl gerçekleştirebileceğiz” dedi.

Jeff Grubb, bu açıklamasıyla Forza Horizon 5‘in 2021 yılında çıkacağı tahmin ediliyor. Hali hazırda konsol özel oyunlarının ilk seneden çıkması zor olabilmekte. Genelde konsollar çıktıktan 1 yıl sonra konsol özel oyunları yavaş yavaş gelmeye başlar. Jeff Grubb doğru bir tahminde bulunduğu düşünülüyor. Umarım Jeff Grubb doğru bir tahmin yapmıştır.

İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Grand Theft Auto V Yeni DLC’si Belli Oldu!

Razer Marka’dan Xbox Gamepad: Phantom Wolverine V2

Total War Saga: Troy Sistem Gereksinimleri

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: