İNCELEMELER Playstation Oyun Haberleri

Ghost of Tsushima İnceleme! – Playstation 4

PlayStation 4’e özel olarak satışa sunulan Ghost of Tsushima’yı inceleme

Playstation sahipleri son zamanlarda Playstation için özel olarak sunulan oyunlarla bir hayli eğlenmekte. Şimdi sıradaki oyun ise Ghost of Tsushima var.

Ghost of Tsushima, aksiyona dayanan açık dünya konulu bir oyun olmakla beraber çok zevk veren bir oyun. Daha önce Assassin’s Creed gibi serilerin herhangi bir serisini oynamaktan zevk almış iseniz, Ghost of Tsushima’yı da oynamaktan zevk alabilirsiniz.

Oyunda Tsushima, başında Kubilay Han’ın bulunduğu Moğollar tarafından işgal ediliyor ve biz de vatanı Tsushima olan bir Japon samurayını oynuyoruz. Samuray olmasına rağmen oynadığımız karakter yeri geldiğinde bir ninja gibi hareket edip, büyük bir gizlilikle düşmanlarını etkisiz hale getirebiliyor.

Genele baktığımızda oyun, çok zevkli ve eğlenceli bir oyun. Eğer görevleri yapmak isterseniz günlerce oyunun başından kalkmadan zevk alarak oynayabilirsiniz.

Ghost of Tsushima OyunundaTürkçe Altyyazı Desteği Var Mı ?

Türkler olarak bir oyunda Türkçe altyazı varsa o oyuna bakış açımız değişebiliyor. Ne mutlu ki oyunda Türkçe altyazı desteği var. Altyazı desteğide oyunu satın almak için bir neden olmalı.

Tahmin yürütmek gerekirse bu oyun Playstation 4’ün son oyunu olabilir. Bildiğimiz üzere Playstation 5 çıkmak üzere. Bundan sonraki gelişmeler mantıklı olarak Playstation 5 üzerinde olmalı.

İlginizi Çekebilir

Xbox Oyunları Artık Telefonda Oynanabilecek! (Mobil)

Xbox Kullanıcıları İçin Sevindirici Haber

Diablo 2 Yeniden Karşımızda – 4K Grafikler

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: