GTA OYUN DÜNYASI POPÜLER OYUNLAR

Grand Theft Auto V Yeni DLC’si Belli Oldu!

Herkeste ayrı bir yeri olan Grand Theft Auto oyununun sevilen serilerinden olan Grand Theft Auto 5 online bir şekilde oynanabilmekte. Bu sayede ister arkadaşlarınızla ister sunuculardaki oyuncularla beraber görev ve soygun yapma imkanına ulaşıyorsunuz. Grand Theft Auto V Online oyuncularını memnun edebilmek için her güncellemeyle birlikte yenilikler getiriyor. Yeniliklerden bazıları oyuncular tarafından önemli görülmese de bazıları ise oyuncuların oynama zevkini artırıyor. Bu yeniliklerden biri de DLC’ler ile birlikte gelen yenilikler. Örnek olarak yeni arabalar, silah ve silah görünüşleri, uçaklar, kıyafetler, …

Şimdi ise Rockstar Games yaptığı açıklamayla GTA Online için yeni gelecek DLC hakkında bilgiler verdi. III – Gotten Gains Part 1 ismindeki DLC ile birlikte Heist’lardan kazandığımız oyun içi parayla ultra lüks araçlar ve silahlar kullanabileceğiz.

DLC iki parça olarak yayınlanacak. İlk bölümünün önümüzdeki hafta çıkması beklenirken ikinci bölümünün yazın ortalarına doğru çıkacağı bekleniyor. 

Grand Theft Auto V III – Gotten Gains Part 1 DLC’si ile gelen araçlar, silahlar, kıyafetler, vs. :

 

GTA Online’ı Steam üzerinden almak için buraya tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Steam’de çoğu oyunda olduğu gibi GTA Online’a da özel bir indirim bulunmakta. Satın almak isteyenler bu fırsatı değerlendirebilir. 

İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Cyberpunk 2077 yeni bilgi ve sızıntılar

Stadia’da çalışan Cyberpunk 2077 Videosu Karşımızda!

Yeni MacBook’lar Force Touch Özelliğiyle mi Geliyor

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: