HABERLER PC Oyun Haberleri

Horizon Zero Dawn Oyununun PC Versiyonundan Yeni Görüntüler

Guerrilla Games, Horizon Zero Dawn’ın PC sürümünden yeni ekran görüntüleri paylaştı. Paylaşılan görüntüler, oyunun en yüksek grafik ayarlarında nasıl bir deneyim sunacağını gözler önüne seriyor. Oyun tam anlamıyla neler sunacağı, yarın itibarıyla gün yüzüne çıkacak.

PlayStation 4 sahipleri, 2017 yılında Horizon Zero Dawn adlı bir oyunla tanışmışlardı. Aksiyon dolu bu oyun, oyunculara etkileyici bir RPG deneyimi sunuyordu. Geçtiğimiz dönemlerde Guerrilla Games, PC oyuncularını da sevindiren bir açıklama yaparak Horizon Zero Dawn’ın PC’ye geleceğini açıklamıştı. Geliştirici ekip şimdi, bu oyunla ilgili yeni ekran görüntüleri paylaştı.

Horizon Zero Dawn’ın PC sürümü için yayınlanan ekran görüntüleri, oyunun maksimum grafik ayarlarında neler sunacağını gözler önüne seriyor. Geliştirici ekip, geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklamalarda bu oyunun PC sürümünün ultra geniş çözünürlük ve monitörlerle uyumlu olacağını açıklamıştı. Bu bağlamda oyuncular, Horizon Zero Dawn’ın PC sürümünde 4K çözünürlük deneyimini rahatlıkla kısıtlama olmayan fps’lerde yaşayabilecekler.

İşte Horizon Zero Dawn Tarafından Gelen Yeni Ekran Görüntüleri

Horizon Zero Dawn, oyunculara gerçekten de eşi olmayan bir deneyim sunacak. Zaten PlayStation 4 oyuncuları, Horizon Zero Dawn’a 2017 yılından beri büyük bir tutkuyla bağlılar. Şimdi bu durum, PC kullanıcıları için de geçerli olacak. Ancak oyunla ilgili yapılan bazı açıklamalarda, Horizon Zero Dawn’ın PC sürümünün şu an için ciddi performans ve optimizasyon sorunlarından muzdarip olduğunu ortaya koyuyordu. Bu iddiaların doğruluğu, oyunun yayınlamasıyla birlikte gün yüzüne çıkacak.

Horizon Zero Dawn, an itibarıyla Steam ve Epic Games üzerinden ön sipariş olarak satın alınabiliyor. Oyun, kullanıcılara “Complete Edition” olarak hayranlarına sunuluyor ve bu sürüm, bazı ek içerikleri de içeriyor. Örneğin; Horizon Zero Dawn’ı satın aldıktan sonra The Frozen Wilds isimli genişleme paketi ve özel bir Carja kıyafetine sahip olma imkanı yakalıyorsunuz. Oyuna sahip olabilmek için ödemeniz gereken fiyat 275 TL olarak sunuluyor.

İlginizi Çekebilir:

Playstation 5, Altınla Kaplandı! Fiyatındaki Değişim

İşte Sony PS5’in Kontrol Cihazının Siyah Rengi

PUBG 8.1 Güncellemesi İle Getirdiği Yenilikler

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: