HABERLER PC Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator VR Desteği Alacak

Microsoft‘un popüler uçak simülasyonu olan Microsoft Flight Simulator VR desteğine kavuşuyor. Oyun sık sık güncelleniyor ve gelen her güncelleme ile beraber daha fazla ayrıntıya sahip oluyor. Tüm dünyayı kapsayan gerçekçi haritası ile beraber uçuş simülasyonu severler için vazgeçilmez oyunlar arasında yerini alıyor.

Microsoft Flight Simulator VR Desteği’ne Kavuşuyor

Oyun sizi halihazırda sunduğu grafik kalitesi ve oynanışı ile içine çekiyordu. 22 Aralık‘ta alacağı VR güncellemesi ile beraber bu oran bir hayli artacağını düşünüyoruz. Oyunun sunduğu grafik kalitesinin yanında hava koşulları ve gerçek uçuşlardan elde edilen veriler ile sizi kendisine çok basitçe bağlayabiliyor. VR güncellemesi, Oculus ve Valve dahil olmak üzere tüm büyük VR ekipman üreticilerine destek verecek. Ayrıca 26 Ocak 2021‘de oyuna bir güncelleme gelecek.

Oyun, İngiltere Dünya Güncellemesi adında bir güncelleme alacak. Bu güncelleme, İngiltere, Galler ve İskoçya için yeni veriler ve hava görüntüleri kullanarak Birleşik Krallık‘ın daha doğru bir görünümünü oluşturacak. Yeni simge yapılar ve prosedürel binalar, Liverpool, Land’s End, Manchester Baron ve EGGP gibi belirli mevcut havaalanlarında iyileştirmeler dahil olmak üzere 50-60 yeni ilgi çekici ayrıntı bu güncelleme içinde yer alacak. Bu yeniliklerden sonra tahmin ediyoruz ki yine oyuncularının ilgilerini çekmek için yeni güncellemeler getireceklerdir.

İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Forza Horizon 5 Ne Zaman Çıkıyor ?

Cyberpunk 2077 yeni bilgi ve sızıntılar

Total War Saga: Troy Oyununun Hikayesi

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: