PlanetSide-2
HABERLER OYUN DÜNYASI PC Oyun Haberleri

PlanetSide 2 – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

Steam oyun platformunda  yüzlerce oynaması ücretsiz bulunuyor. PlanetSide 2 bunlardan biri.

Steam oyun platformunda  yüzlerce oynaması ücretsiz bulunuyor. PlanetSide 2 bunlardan biri. Steam üzerinde bulunan oyunlar, platformun sosyal destekleri sayesinde  çok oyunculu oynanabiliyor. Tek bir hesap ile her oyunu oynayabileceğiniz Steam üzerinde ilerlemenizi güvenle depolayabiliyorsunuz. Ücretsiz online oyunlar için internet üzerindeki buluşma noktası olabilecek Steam platformunda elli binin üzerinde oyun bulunuyor.

Platform üzerindeki oyunları oynayabilmek için öncelikle bir Steam hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Steam internet sayfası üzerinden hesabınızı oluşturduktan sonra dilediğiniz gibi satın alım yapabilir ve oyunları yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz oyunları kütüphanenize eklemek için herhangi bir kredi kartı bilgisi vermenize gerek yok.

Oyunlar için verdiğimiz steam bağlantılarına güvenle tıklayabilir, steam platformu üzerinden oyunları inceleyebilirsiniz.

Son olarak, oyunlar için Sistem gereksinimlerini de, minumum ve önerilen olarak yazı içeriğimizde bulabileceksiniz.

PlanetSide 2

steam en iyi ücretsiz oyunlar

PlanetSide 2, binlerce oyuncunun muazzam kıtalarda tek olarak savaştığı çok yönlü bir gezegen savaşıdır. Devrim niteliğindeki bu birinci şahıs nişancı oyununda düşmanlarınızı yok etmek için piyade, kara ve hava araçlarını ve ekip çalışmasını kullanın. Savaş ve ele geçir mantığına dayanan oyunda üç farklı imparatorluğu seçebiliyorsunuz.

PlanetSide 2 Oyununun İçinden Notlar
PlanetSide 2
Price: 0

PlanetSide 2 , oynaması ücretsiz, devasa çok oyunculu çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur (MMOFPS).

İmparatorluklar ve askerleri, daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte olağanüstü bir gezegen savaşında çarpıcı, nefes kesen ayrıntılarla savaşırlar. PlanetSide 2 savaşları devam eder ve savaş asla bitmez, sürekli bireysel beceri, takım cesareti ve imparatorluk çapında koordinasyon zorlukları sunar. Silahları alın ve yoğun piyade, araç ve hava savaşına bırakın.

Oyuncular, kritik bölgelerin kontrolünü kazanmak ve imparatorlukları için önemli kaynaklar kazanmak için dört büyük kıtada muazzam savaşlarda bir araya geliyor. Kapsamlı bir beceri ağacı ve sınıf tabanlı sistemle, oyuncular askerlerini, silahlarını ve araçlarını oyun tarzlarına uyacak şekilde özelleştirebilir ve takımlarının, kıyafetlerinin ve imparatorluklarının ihtiyaçlarını karşılayabilirler. PlanetSide 2 dünyasında, her asker bir fark yaratır.

PlanetSide 2

ÜÇ GARANTİ İMPARATORLUĞU

Oyuncular üç imparatorluktan biriyle hizalanmayı seçecekler: militarist, otoriter Terran Cumhuriyeti; isyancı, özgürlükle savaşan Yeni Konglomera; ya da teknokratik, uzaylılardan etkilenen Vanu Egemenliği. Her imparatorluk imparatorluğa özgü silahlara, eklere, araçlara, yeteneklere ve daha fazlasına erişebilir.

BÜYÜK HARP

Savaşlar düzinelerce asker arasında değil, yüzlerce asker arasında gerçekleşiyor. Yaya olarak savaşıyorlar. Araçlara kazınırlar. Yıkıcı uçaklarla gökyüzüne çıkarlar. Her savaş alanı değerli kaynaklara ve stratejik pozisyonlara sahiptir ve bu bölgeleri fethedebilecek ve elinde tutabilecek imparatorluk, zafer elde etmek için kaynaklar ve araçlar ile ödüllendirilecektir.

MUHTEŞEM HARİTALAR

PlanetSide 2, her biri el yapımı ve yarışılabilir olan düzinelerce kilometrekare kesintisiz oyun alanına sahip dört inanılmaz ve çeşitli kıta haritasına sahiptir. İster açık tarlalarda, çorak çölde, ister silahlı ve zırhlı üslerde veya gökyüzünde olsun, zafer çevrenizi bilmenize bağlı olacaktır.

ÖDENEN SÜRÜŞ

PlanetSide 2’de savaş tek bir üs ele geçirmesi ile kazanılmaz. PlanetSide 2’nin ana oyunu, önemli toprakları tutmak ve kaynakları kontrol etmekle ilgilidir. Taktik pozisyonları güvence altına almak için stratejik bir ekip olarak çalışmanın, savaşın gidişatını değiştirebilecek uzun süreli etkileri vardır.

SINIF BAZLI SAVAŞ

Oyuncular askerlerini istekler ve müttefiklerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde inşa edebilirler. Altı farklı sınıf zengin takım seçenekleri ve savaş taktikleri sunar. Yüzlerce silahın, eklerin, teçhizatın, becerilerin, araçların ve daha fazlasının yanlamasına kilidini açarak her bir savaş rolü, silah ve araçta ustalaştıkça askerinizi büyütün.

Ağır Taarruz: Yanıp sönen savaş silahlarına koş. Auraxis’in adanmış ayağı askerisiniz.

Hafif Saldırı: Kısa patlama jet paketinizle Ağır Tankların yapamayacağı yerlere gidin. Yüksek bir yer seçin, bir el bombası atın ve düşmanlarınızı hareket ettirin!

Medic ile Savaş: Diğer askerlerini hayatta ve savaş halinde tut. Herhangi bir takımın atan kalbi sensin.

Infiltrator:Sessiz kal. Görünmez olun. Arkadan bir bıçakla veya bir keskin nişancı yuvasından tek bir atışla gölgelerden ölüsünüz. Siz düşmanın sürekli korkusunuz.

Mühendis: Önemli ekipmanları dağıtın. Müttefiklerinizi ikmal edin. Bir şeyi düzeltin, sonra tekrar düzeltin. Makinelerin çalışır durumda olmasını, tankların ateşlenmesini ve savaş çabasının ilerlemesini sağlıyorsunuz.

MAX: Mekanize Saldırı Exo-Suit’inize (MAX) adım atın. Eller için toplar, et için zırh ve uyması gereken bir eğilim, durdurulamaz bir ölüm kitlesinin yürüyen bir kitlesisiniz.

KIYAFET TAKIMI

Her gün birlikte antrenman yapan, benzer düşünen bir grup asker olan kendi kıyafetinize katılın veya kendi kıyafetinizi oluşturun. İster küçük bir hızlı müdahale ekibi isterse büyük bir klan olsun, Kıyafetler her imparatorluğun stratejik organizasyonu için hayati öneme sahiptir.

ARAÇLAR VE SİLAHLAR

Savaşta kazanılan ekleri, yükseltmeleri ve eklentileri kullanarak, tercihinize veya amaca göre kapsamlı bir şekilde özelleştirilebilen çok çeşitli silah ve araçlarla soliderinizi nasıl istediğiniz gibi eğitin ve donatın.

PlanetSide 2 Sistem Gereksinimleri

MİNUMUM:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or later
 • CPU: Core i5-760 veya daha iyisi / AMD Phenom II X4 veya daha iyisi [Dört çekirdekli CPU]
 • Bellek: 6 GB RAM (64 bit)
 • Sabit Disk: 20 GB ücretsiz
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 260 veya daha iyisi / Radeon HD 4850 veya daha iyisi
 • DirectX®: 11.0

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or later
 • İşlemci: Intel i7 işlemci veya üstü / AMD Phenom II X6 veya üstü
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce 560 ya da higher / AMD HD 6870 ya da higher
 • DirectX®: 11.0
 • Sabit Disk: 20 GB HD alanı
 • Ses: DirectX uyumlu Ses Kartı
  Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet bağlantısı

 

İlginizi Çekebilir :

Cuisine Royale – STEAM OYNAMASI ÜCRETSİZ

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: