İNCELEMELER

Playstation 5, Altınla Kaplandı! Fiyatındaki Değişim

Playstation 5 fiyatı merak konusu olmaya devam ederken, Truly Exquisite adlı bir şirket Playstation 5’in altın kaplama versiyonunu ön siparişe çıkardı. Daha fiyatı kafa karıştırıyorken altın kaplama Playstation 5’i duyunca çoğunuz şaşırmışsınızdır. Truly Exquisite adlı bir şirket daha öncede birkaç teknolojik cihazı altın ile kaplamıştı.

Altın Playstation 5 Ön Siparişte

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki: sadece konsol değil aksesuarlar da dahil tüm her şey altın ile kaplı. Playstation 5 yaklaşık 500 dolar olması bekleniyor. Ülkemizdeki fiyatı ise 7000 TL olması bekleniyor. Bu fiyat bizlere fazlasıyla yeterliyken altın kaplamalısı çıktı. Altın kaplama Playstation 5’in fiyatı, 8400 Sterlin 73.291 TL‘ye tekabül ediyor.

Altın kaplama konsoldan tam tamına 100 adet üretilecek. Sadece altın kaplama olacağından oyun konsolunun donanımları etkilenmeyecek. Bu ürünün satışa koyulması için önce Sony’nin Playstation 5’i satışa sunması gerekiyor.

Fiyatını şöyle açıklayayım: Eğer İngilterede yaşıyorsanız ve 8400 Sterline sahipseniz birkaç araba ve altın kaplaması olmayan normal Playstation 5’i satın alabilirsiniz. Stok sayısı neden 100 derseniz çok pahalı olduğu için sadece varsıl kişiler satın alacağından stok sayısı kısıtlı tutulmuş.

Altın Kaplama Versiyonu Ne Zaman Çıkıyor ?

Konsolun altın kaplama versiyonunun Aralık ayında çıkması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Total War Saga: Troy Sistem Gereksinimleri

Total War Saga: Troy Oyununun Hikayesi

PUBG 8.1 Güncellemesi İle Getirdiği Yenilikler

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: