Donanım Haberleri HABERLER KLAVYE OYUNCU EKİPMANLARI

Razer, Huntsman Mini Oyuncu Klavyesini Tanıttı

Geçtiğimiz günlerde Razer tarafından tanıtılan bir mekanik oyuncu klavyesi olan Huntsman Mini tanıtıldı. Huntsman Mini standart bir klavyenin %60’ına karşılık geliyor. Mekanik yapısını bozmayan klavye numpad (klavyenin sağ tarafındaki birtakım işaretler ve sayılar) içermiyor fakat klavye üzerindeki sayılar yerini bozmuyor. Klavye kenarlardaki fazlalıklardan da kaçınarak küçük ve zarifliğiyle öne çıkıyor.Razer Huntsman Mini - Doğrusal Optik Anahtar - ABD - Siyah

Yakın tarihte tanıtılan Huntsman Mini klavyenin fazla yer kaplamasını istemeyen kullanıcılara göre üretilmiş bir model. Huntsman Mini birkaç esporcunun ilgisini çektiği gibi birçok yayıncının da ilgisini çekti.

Razer Huntsman Mini Özellikleri ve Fiyatı

Huntsman Mini, küçük yapısıyla çoğu oyuncu ve yayıncının ilgisini çekti. Huntsman Mini 2 iki tane renk seçeneğine sahip bunlar siyah ve beyaz. Optik klavye tuşu sesli veya sessiz olmak üzere iki tane seçim imkanına sahip. Huntsman Mini’nin 100 milyon tuş basma ömrüne sahip olduğu söyleniyor. Razer Chroma ile de her tuşa ayrı renk atayabiliyorsunuz, Huntsman Mini USB Tip-C Kabloya sahip.

Huntsman Mini oyuncu klavyesini ”Linear optical switch (red)” seçeneğini seçerek 129.99$Clicky optical switch (purple)” seçeneğini seçerek 119.99$ fiyatına Razer’ın kendi internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Huntsman Mini oyuncu klavyesini satın almak veya incelemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: Razer Huntsman Mini

İlginizi çekebilir: 

Epic Games’te Ücretsiz Olan Yaklaşık 111 TL’lik 3 Oyun

Epic Games’in Ücretsiz Verdiği Oyunların Değeri

 

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: