HABERLER XBOX OYUN HABERLERİ

Razer Marka’dan Xbox Gamepad: Phantom Wolverine V2

Yeni Xbox serisi için tasarlanan Phantom Wolverine V2 Gamepad piyasaya sunuldu. Oyuncu ekipmanlarında bilinen isimler arasında yer alan Razer marka, Microsoft’un Xbox Series X ve S oyun konsolu için özel bir biçimde tasarladığını duyduğumuz Razer Phantom Wolverine V2 oyun kumandası piyasaya sunuldu.

Razer Phantom Wolverine V2 Özellikleri

Bildiğiniz üzere Razer şirketi yeşil rengini oyuncu ekipmanlarından esirgemiyor. Razer’ın tasarladığı siyah ve Razer’a ait yeşilin kullanıldığı oyun kumandası (gamepad) oldukça şık görünmekte. Ayrıca bu oyun kumandası çok daha iyi bir oyun kontrolü sunmak amacıyla tasarlanmış bir şekilde karşımızda.

Phantom Wolverine V2, oyuncuların düğmeler arasında daha kolay geçiş yapmasını sağlıyor. Ayrıca rahat bir tutuş için kaymaz kauçuk kavramaya sahip ve ergonomik L harfi şeklinde bir kavrama tasarımı ile piyasaya sunuluyor. Kablolu formda tasarlanan bu oyun konsolunda tetiklemeye yumuşak bir dokunuş ve hızlı yanıt vermek için Razer’ın mekanik dokunsal işlem tuşlarını ve ok tuşlarını kullanmakta.

Kolun ön tarafında sürücü aracılığıyla yeniden eşlenebilen iki düğme bulunuyor. Kolun alt kısmında ise hassas tetik modunu etkinleştirebilen ve iki ana tetik düğmesinin tuş vuruşunu kısaltabilme özelliği bulunan iki düğme daha yer alıyor. Phantom Wolverine V2, oyun kolunun (gamepad) alt kısmında direkt olarak kulaklıklara bağlanabilen 3,5 mm ses arabirimi bulunuyor. Şık görünüm ve özellikleriyle sahiplerini bekleyen Phantom Wolverine V2 oyun konsolunun fiyatı ne olacak ?

Phantom Wolverine V2 Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

Bu oyun konsolunun 136 Dolar’lık bir fiyatı bulunmakta. Ayrıca internet üzerinden satışı yapılıyor.

İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

FIFA 21’den beklenen karar alındı: Vakit kaybına elveda

Horizon Zero Dawn Oyununun PC Versiyonundan Yeni Görüntüler

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yamasıyla İlgili Gelişme

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: