HABERLER PC Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yamasıyla İlgili Gelişme

Red Dead Redemption 2 Türkçe yamasının servis edilmesine 3 gün kalmıştı ki ani bir karar alındı. Maalesef ki oyun Türkçe bir şekilde oynanamayacak.

Oyun severler tarafından büyük bir zevkle oynanan RDR 2 için Türkçe yama bekleniyordu. Hatta Türkçe yama için çalışmalar çok uzun zamandan beri yapılıyordu. Ama maalesef yamanın servis edilmesine 3 gün kala çalışmanın iptal edildiği haberi geldi. Bu haberden sonra oyun severler büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Oyun severler Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması için çaba gösterilen bunca emeğin neden iptal edildiğini öğrenmek istiyordu. Ancak henüz bu konuya dair kesin bir açıklamada bulunulmadı.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yamasıyla İlgili Ani Gelişme

RDR 2 Türkçe yaması için büyük uğraşlar verildi. 20 Temmuz günü yayınlanacağını düşündüğümüz Türkçe yama ani bir gelişmeyle iptal oldu. Yapılan duyuruda “belirtilemeyen nedenlerden dolayı iptal” ifadesine yer verildi. Yani özet olarak bir şey söylemek gerekirse, bunca emek boşa gitti ve oyun severler Türkçe yamanın iptal edilmesiyle ne yazık ki oyunu Türkçe oynayamayacak. 

Ama proje neden iptal edildi ki ? Herkesin aklında bu soru olduğuna eminim. Yapılan duyurularda iptal edildiğine dair kesin bir yanıt bulunmasa da insan düşünürek bir mantık yürütebilir. Belki de ROCKSTAR Games, bu çalışmadan sonra kendi çıkarına uygun bir şey göremediğinden dolayı iptal etmiş olabilir.

İlginizi Çekebilir

Ücretsiz Olarak Death Stranding Oynama Fırsatı

GTA 5 Bedava Olunca Epic Games Çöktü

Call of Duty Mobile İçin 9. Sezon Sızıntısı

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: