HABERLER PC Oyun Haberleri Playstation Oyun Haberleri XBOX OYUN HABERLERİ

Stadia’da çalışan Cyberpunk 2077 Videosu Karşımızda!

RTX donanımlı bilgisayarlarda, önceki nesil konsollarda ve geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5 ve Xbox Series X’te çalışabilen Cyberpunk 2077 oyununun Google Stadia üzerinde 4K oynanış videosu yayınlandı.

Google, Stadia’da 4K çalışan Cyberpunk 2077’yi Gösterdi

Eğer tekrardan ertelenmezse 10 Aralık’ta piyasaya sunulacak olan Cyberpunk 2077 için Google yeni bir video yayınladı. Oyunu Stadia’da oynamayı planlamıyorsanız bile, 4K olarak izlenebildiği için inceleme olanağı sağlıyor ve kesinlikle izlemeye değer. Yüksek donanımlı bilgisayara sahip değilseniz veya oyunun temel PS4 ve Xbox One’da nasıl performans göstereceği konusunda tereddüt ediyorsanız, Stadia’da Cyberpunk 2077’yi satın almak sizin için iyi bir seçenek olabilir. Yayınlanan videoyu aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 – Official Gameplay Trailer | Stadia 4K

CD Projekt CEO olan Adam Kicinski geçtiğimiz zamanlarda bu modellerde performansın “şaşırtıcı derecede iyi” olduğunu söylemişti. Ayrıca minimum PC gereksinimlerinin çok kötü olmadığını da dile getirmişti. Aynı zamanda Google, Stadia kullanıcısını artırmak amacıyla oyun için özel bir teşvikte de bulunuyor. Bu teşvik de şöyle:

Eğer oyunu 10 Aralık’tan önce yani oyunun çıkış tarihinden önce Google üzerinden satın alırsanız, Google size bir Stadia Premiere Kit gönderecek.

Bu paket içerisinde Stadia kontrolcüsü, bir Chromecast Ultra ve bir aylık ücretsiz Stadia Pro aboneliği ile birlikte gelir. Stadia’nın premium üyeliği, eğer hızlı ve düzgün bir internet bağlantısına sahip iseniz oyunu 4K olarak oynamanıza izin veriyor.

İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Razer Marka’dan Xbox Gamepad: Phantom Wolverine V2

PUBG Silah Rehberi – Sniper Rifle (KNT,SNT)

Call of Duty Warzone Bağlantı Hatası

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: