HABERLER PC Oyun Haberleri

Surgoen Simulator 2 Çıkış Tarihi Yayımlandı

Ameliyat simülasyonu türünde bir oyun olan Surgeon Simulator 2 adlı oyunun çıkış tarihi, yeni yayımlanan bir trailer ile belli oldu. Oyun Epic Games Store üzerinden yayınlanarak PC çıkışını gerçekleştirecek.

Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi açıklandı!

Günümüzde bir çok Euro Truck gibi simülasyon oyunları sevilerek oynanmakta ve popüler oyunlar sıralamasında üst sıralarda yerini koruyor. Şimdi de karşımıza bir ameliyat simülasyonu türünde olan Surgoen Simulator 2 çıkıyor. Oyun, gerçek ameliyatlara çok benzediği için kısa sürede yüksek bir beğeni topladı.

İlk defa 2013 yılında yayınlanan Surgeon Simulator serisinin ilk oyunu, başarı yakalayıp kendisine özgü bir hayran kitlesi kazanmıştı. Bu hayran kitlesi ilk oyundan sonra oyunun devamının gelmesini istiyordu. Oyunun devamı: Surgeon Simulator 2 olacaktı. Oyunun çıkış tarihi açıklandı. Serinin ikinci oyununu zaten bekliyorduk ancak oyunun ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi yoktu. Oyunun çıkış tarihi geliştirici stüdyo tarafından 27 Ağustos 2020 olarak belirtildi.

İsteyenler 7 ila 9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan closed beta (kapalı beta) ile yeni modları oyun çıkmadan önce deneme şansı bulabilecekler. Oyunun fiyatından bahsedersek, oyunu Epic Games Store’dan standard edition olarak erkenden almak isteyenler 39 TL karşılığında satın alabilirler. Eğer daha kapsamlı paket olan Deluxe paketini almak isterseniz 69 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Oyunun trailer videosunu izlemek istiyorsanız aşağıdan izleyebilirsiniz.

Surgeon Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 550Ti
RAM: 6 GB 
Depolama Alanı: 10 GB
İşlemci: 3.3 GHz Intel i3-3225

Önerilen

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770
Depolama Alanı: 10 GB
RAM: en az 8 GB
İşlemci: Intel Core i5-4670 ve üzeri

İlginizi Çekebilir

Ghost of Tsushima İnceleme! – Playstation 4

PUBG Silah Rehberi – Sniper Rifle (KNT,SNT)

Diablo 2 Yeniden Karşımızda – 4K Grafikler

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: