HABERLER PC Oyun Haberleri

Total War Saga: Troy Oyununun Hikayesi

Bildiğiniz üzere Total War serisi çok sevilmekte olan bir oyun serisi. Total War Saga: Troy oyununun hikayesini eminim ki aranızda birkaç kişi merak etmiştir. Biz de sizin bu merakınızı giderebilmek için bir haber yazısı hazırladık. Aşağıda oyunun hikayesini bulabilirsiniz.

Total War Saga: Troy Hikayesi

Zaman olarak oyun, Homeros’un İlyada ve Odessa destanlarında yer alan destansı Truva Savaşı dönemlerinde geçiyor.Hikayeye bakıldığında, Truva Prensi Paris tarafından Kral Menelaos’un eşi olan Helen’i sarayından kaçırır. Eşinin kaçırılmasından sonra bir hayli öfkelenen Menelaos, Miken Kralı olan kardeşi Agamemnon’dan yardım diler. Bunun üzerine yanına Aşil gibi savaşçıları alan Kral Menelaos Yunanlarla – Truvalılar arasında on yıllar kadar sürecek savaş için kıvılcım hazırlar. Oyun da bizi bu ortamın içine bırakacak. Serinin bir önceki oyunlarından da bilmekte olduğumuz kahraman yönetimini de geliştirilmiş bir düzeyde deneyimlememize imkan sağlayacak. Yunanistan tarafında olan Agamemnon ya da Menelaos gibi karakterlerle oynarken Truva tarafında olan Hector gibi karakterlerle şehrimizi savunma imkanı sağlayacak.

Oyunun hikayesi bile sürükleyici. Oyununu siz tahmin edin. Oyun 13 Ağustos tarihinde Epic Games Store’da Türkçe dil desteği ile birlikte 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz olacak. Ben bu fırsatı kaçırmayın derim. Oyunun Trailer’ını merak ediyorsanız aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

FIFA 2021 Kapak Yıldızları Paylaşıldı!

Rocket League Ücretsiz Olacak

Diablo 2 Yeniden Karşımızda – 4K Grafikler

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: