HABERLER PC Oyun Haberleri

Ücretsiz Olarak Death Stranding Oynama Fırsatı

Monster Notebook, RTX ekran kartlı Tulpar ve Semruk serisi dizüstü bilgisayar (laptop) satın alan kullanıcılara Hideo Kojima’nın muhteşem oyunu Death Stranding oyununu ücretsiz bir şekilde veriyor. Yani başka bir deyişle armağan olarak veriyor.

Monster Notebook, muhteşem bir kampanyayı bizlere sundu. Kampanyaya göre Monster Notebook, RTX ekran kartlı Tulpar ve Semruk serisi dizüstü bilgisayar (laptop) satın alan kullanıcılara Hideo Kojima’nın açık dünya macera oyunu olan Death Stranding’i hediye veriyor.

Ücretsiz Death Stranding Oynama Fırsatı

ABD’li aktör olan Norman Reedus oyunun ana karakteri olan Sam Bridges’i seslendirip canlandırmakta. Sam Bridges, bilinen bütün toplumların sonunun geldiği bir evrende insanlığı bir araya getirmeye çalışıyor. Bunun için de bir yolculuğa çıkıyor. Bu konuyu ele alan “Death Stranding” ilk olarak 2019 yılının Kasım ayında yayımlanmıştı. Oyunun 14 Temmuz’da yayınlanan PC sürümü, Nvidia DLSS 2.0 ile destekleniyor.Oyun, Benzersiz oyun performansı ve görüntü kalitesi ile sevenlerine kusursuz bir deneyim sunuyor.

Bu kampanya 31 Temmuz’a kadar geçerliliğini sürdürmekte. “Death Stranding” oyununu oynayabilme şansını elinde barındıran oyun severler, önce Monster Notebook Web sitesi üzerinden kampanya sayfasına erişiyor. Ardından aktivasyon anahtarı talep ederekten oyunun PC sürümüne erişebilecek. Kampanyadan faydalanmayarak oyunu oynamak isteyenler için oyunun Türkiye’deki fiyatı 399 TL.

İlginizi Çekebilir

Call of Duty: Cold War İle İlgili Yeni Bilgiler

Android Cihazların Çoğu Risk Altında

Konami, Seneye Çıkan PES İçin Yeni Oyun Motoru Kullanacak

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: