HABERLER İNCELEMELER

Xbox Kullanıcıları İçin Sevindirici Haber

2020 yılının ortasını geçmiş bulunmaktayız. Dolayısıyla oyun konsollarının çıkış tarihi yaklaşmaya başladı. Direkt aklımıza Playstation 5 ve Xbox Series X geliyor. Ama oyun sever tüketici Playstation 5 ve Series X arasındaki rekabetten dolayı kafası karışmış durumda. Playstation özel oyunlarına güvenirken Xbox daha ucuz ve tüketiciye uygun bir strateji belirliyor. Xbox Series X’in özel oyunları için merak edilen açıklama Xbox Yöneticisi tarafından geldi.

Xbox Series X’in özel oyunları için merak edilen açıklama

Series X ve Playstation 5 merak konusu olmaya devam ediyor. Oyun konsolları için yapılan tanıtımda pek iç açmasa da bu konsollara bayağı bir büyük yatırımlar yapılacak gibi duruyor. Cyberpunk 2077 bildiğimiz üzere yılın sonunda çıkacak. Bu oyun çıkacak olan yeni konsollarda gelişmiş grafiklerle oynanabilecek.

 

 

Xbox’un yöneticisi Phil Spencer, yayımladığı bir blog yazısında birkaç açıklamalada bulundu. Bu açıklamalarda Series X’in özel oyunları da yer aldı. Phil Spencer önümüzdeki birkaç yıl boyunca Series X için özel oyun gelmeyeceğini açıkladı. Birkaç yıl dediğimiz süre ne kadar olur bilemiyoruz. Series X için özel gelmese de önümüzdeki yıllarda çıkacak oyunların grafik kaliteleri Series X’de diğerlerine göre daha iyi olacak. Daha yüksek işlem gücü, SSD ve ışın izleme teknolojisi’nin verdiği avantajlar, çıkacak yeni oyunlarda farkını ortaya koyacak.

İlginizi Çekebilir

Epic Games’te Ücretsiz Olan Yaklaşık 111 TL’lik 3 Oyun

Android Cihazların Çoğu Risk Altında

Konami, Seneye Çıkan PES İçin Yeni Oyun Motoru Kullanacak

 

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: